Mikyho dětská skupina

 

Soukromá mateřská školka rodinného typu se sportovním zaměřením pro děti od 2-6 let v krásném a klidném prostředí u lesa s velkou zahradou.

 

Sportovní školka v Brně

 

Naším cílem je SPOKOJENÉ DÍTĚ, to znamená vytvořit pro děti takové prostředí, které jim bude připomínat domov a hlavně bezpečí a rodičům záruku toho, že o jejich děti bude dobře postaráno a budou se do školky těšit.

 

Naše mateřská školka se nachází v bezprostřední blízkosti lesa, který je součástí přírodní lokality Obora Holedná, která je volně přístupná na rozloze 327ha a je zde možno vidět prasata, muflony,daňky a jeleny, v blízkosti se nachází i Brněnská přehrada a Zoo Brno.

 

Naše mateřská školka nabízí pro Vaše děti příjemné, útulné, přátelské a klidné  prostředí s maximální péčí a láskou, každodenní pobyt na čerstvém vzduchu, velké množství pohybových aktivit pro jejich správný rozvoj.

 

Děti jsou v naší mateřské školce vedeny k samostatnosti, tvořivosti a zodpovědnosti s ohledem na jejich individuální potřeby, takže je určitě důležité promyslet, kde a v jakém prostředí budou trávit každý den.

 

 mateřská školka brno

 

 

  • kvalifikovaný a přátelský tým mateřské školky
  • malý počet dětí umožňuje věnovat se každému z nich
  • je kladen důraz na vyváženost všech činností
  • celoroční provoz mateřské školky
  • možnost víkendového i nočního hlídání
  • narozeninové oslavy dětí

 

budova matrřské školky v Brně

sportovní školka brnosportovní školka brno 1

www.umikyho.cz                      mateřská školka Brno "U Mikyho"

 


 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.